Drętwienie stopy i napięte mięśnie łydki podczas biegania

Witam. Ostatnio podczas biegania dokucza mi drętwiejąca prawa stopa, towarzyszy temu również mocno napięta prawa łydka. Biegam już kilka lat i nie miałem takich problemów, czym może to byś spowodowane?

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być wiele i bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Być może jest to kwestia dysbalansu mięśniowego i niewłaściwego rozciągania się.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski