Drętwienie stopy u nogi

Witam. Mam problem ze zdrętwiałą stopą lewej nogi. Zdrętwienie odczuwalne jest lewa tylna część pięty i rozchodzi się po zewnętrznej stronie stopy aż do palców, można powiedzieć połowa przekątnej stopy. Zdrętwienie i prawie brak czucia, bardzo nieprzyjemne. Siedząc na fotelu zauważyłem bardzo wrażliwy punkt na łydce, tak w połowie, naciskając tam przechodzą prądy po właśnie zdrętwiałej połowie stopy, tak jak czasem zdarza się uderzyć łokciem i drętwieje ręka. Co robić???

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja z neurologiem.