Drętwienie twarzy i obrzęk policzków

Czy dretwienie twarzy to coś poważnego znaczy to może nie tyle dretwienie jak uczucie czasami ze jest spucHnieta twarz znaczy policzki czy powinnam jechać z tym na pogotowie ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza, po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Bez możliwości badania ciężko odpowiedzieć na Pani pytanie. Jeśli jest Pani zaniepokojona, polecam kontakt z lekarzem rodzinnym lub lekarzem nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej.

z poważaniem
Michał Kurek

Aleksander Ropielewski

Ponieważ nie jestem w stanie ocenić stopnia Pani dolegliwości, a biorac pod uwage fakt, że budzą one Pani niepokój sugeruję kontakt z lekarzem (nocna pomoc lekarska).