Drętwienie twarzy w okolicy nosa i osłabienie

Mój problem zaczął sie kilka dni temu. Zdrętwiała mi twarz w okolicach nosa. Miałem problemy z mowa przez to. Po jednym dniu to przeszło. Od tamtej pory czuje sie bardzo osłabiony. Czasem na granicy omdlenia. Dostaje zadyszki przy jakiejkolwiek czynności. Cały czas senny jestem. Mieszkam zagranica i tutejszy lekarz zalecił mi paracetamol i więcej snu. Do tej pory to nie pomaga. Biorę magnez i zestaw witamin dla mężczyzn. Apetyt i ciśnienie w normie. Marcin 33 lata

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc cos więcej powiedzieć kkoniecznie jest badanie lekarskie . proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.