Drętwienie ud, skurcze mięśni miednicy

Witam, morfologię robiłem i wyszła super, usg jamy brzusznej również. Mam 24 lata i ciśnienie 110/45 , puls 105, nie pijam używek. Gdy rano wstaję mam zdrętwiałe uda, i odciskają mi się wzory po piżamie na udach oraz klatce piersiowej. Gdy wstaję z łóżka mam skurczę mięśni miednicy i ud, przy czym krew mi szybko przepływa przez kilka sekund przez nogi. Tak jakbym miał zastój krwi po nocy. Nigdy tego nie miałem. Co to jest? Czy są to problemu z opłucną lub sercem? Rodzinny powiedział że przejdzie

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie udzielić pomocnej odopwiedzi bez przeprowadzenia badania. Możliwe, że konieczne jest zlecenie badań dodatkowych. Opisane objawy są mało charakterystyczne. Sugeruję wykonanie podstawowych badań krwi i kontakt z lekarzem.