Drętwienie w stopie i krostki na łydce

Od 6 dni odczuwam, dretwienie w prawej stopie a okolo 3 dni temu moja prawa noga zwlaszcza lydka pokryla sie krostkami przypominajacymi jakby zapalenie mieszkow wlosowych bo dokladnie w tych miejscach wyrastania wloskow. Kilka takich krost jest tez na lewej nodze. Czy te dwie sprawy maja jakis zwiazek? Co mi moze byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane krostki powinien ocenić lekarz POZ lub specjalista dermatolog podczas bezpośredniej wizyty. Jeśli towarzyszą temu objawy drętwienia stopy, tym bardziej nie powinna Pani bagatelizować objawów.