Drgający nerw w wewnętrznym kąciku oka

Drgający nerw w wewnętrznym kąciku oka. W lewym oku, w kąciku od ok. tygodnia codziennie drga mi nerw. Nie tylko to czuje ale widzę. Nie jest to bolesne ale bardzo irytujące i niepokojące. Dodam, że raczej nie jest to niedobór magnezu bo go zażywam od jakiegoś czasu. Nie mam żadnych innych skurczy, tylko to. Czy to coś poważnego? do jakiego lekarza się udać?

Właściwie Pani postępuje. Jest to najprawdopodobniej drżenie spowodowane niedoborem magnezu. Niestety Mg różnie się wchłania u różnych osób, Dobowa dawka to 400mg jonu Mg2+.Konieczna jest do tego Vit. B6,oraz unikanie preparatów z wapniem, nie pić mleka ,nie jeść jogurtów, te jony konkurują ze sobą o receptor. Pozdrawiam