Drganie dolnej powieki u 4-latka

Witam, może Pani doktor pomoże. Od jakiegos czasu zaobserwowałam że u mojego synka 4lata drga dolna powieka,praktycznie cały czas . Nie wiem co to może być

Witam. Takie objawy mogą być wynikiem niedoboru elektrolitów, dużej aktywności ruchowej dziecka lub wyrazem tiku nerwowego. Proszę zgłosić się z dzieckiem do pediatry który przeprowadzi bezpośrednie badanie.