Drganie podczas schylania głowy

Witam Od tygodnia głównie podczas schylania się, schylania głowy i ruchu rękami odczuwam ich drganie,. Np. jakby ręce "stopniowo" się opuszczały jakbym była "nienaoliwiona". Nieznaczne dolegliwości w spoczynku ale tylko przy ruchu. Poza tym mam stałe zawroty głowy, jestem zmęczona ale nie senna. Badania: rtg klatki, morfologia, magnez, potas, krzywa cukrową i hormony- w normie. Nie jestem obciążona gen. chorobami serca i neurologicznymi. Mam jedynie chore zatoki. Proszę o radę, pozdrawiam

Witam serdecznie,

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego lub neurologa celem konsultacji, ponieważ musi Panią zbadać lekarz w gabinecie.

Pozdrawiam.