Drganie w oku

Mam problem z lewym okiem, prawe jest w porzadku. Mianowicie odczuwam w kaciku oka jakby uwieranie,drganie czy impulsy i wtedy oko mi lzawi. Wygladem nie rozni sie od prawego oka. Co to moze byc?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Najprawdopodobniej są to mimowolne ruchy mięśnia wywołane niedoborem magnezu. Proszę wdrożyć suplementację jonów magnezu a w razie braku poprawy zgłosić się do lekarza.