Drgawki i anemia u 4-latki

witam ..mam 4 letnia corkie wlasnie od 5 mies ma takie drgawki jakby ja prad porazal cale cialo trwa to 5-8 sek. zawsze tylko podczas snu eeg wyszlo 2 krotnie dobrze tk tez bylismy w szpitalu stwierdzono anemie obecnie bierze witaminki i zelazo badanie krwi jeszcze sa nie tak dobre corka dobrze sie rozwija , nie regolarnie chodzi spac i w sumie nie chce usypiac tak jakby mniala problem z zasypianiem te niby drgawki ma przewaznie na ranem chodzi spac ok 24 wierci sie w nocy wykluczono padaczkie

To nie drgawki, a chwilowe zrywania mięsni przysenne
Trzeba zadbać o regularność i higienę snu . spokój, wietrzenie pomieszczenia. Nie palić w domu.
Czy nie ma robaków ; może badanie kału na pasożyty.
To częsty powód anemii u dzieci