Drgawki i lekki niedowład kończyn po przebytym porażeniu nerwu twarzowego

DZIEN DOBRY W LISTOPADZIE MIALAM PORAZENIE UKLADU TWARZOWEGO Z TWARZA JEST JUZ WSZYSTKO W PORZADKU TYLKO NIERAZ MAM JAKBY DRGAWKI NA TEJ STRONIE TWARZY I LEKKI NIEDOWLAD NOGI TO PORAZENIE BYLO NA LEWEJ STRONIE TWARZY A PO PRAWEJ STRONIE MAM BOL KOLO LOPATKI UCZUCIE KLUCIA REKI OD RAMIENIA DO PALCY I TEZ JAKBY NIEDOWLAD Z PRAWA NOGA TEZ SIE TAK DZIEJE CO TO MOZE BYC ? PROSZE O ODPOWIEDZ JAKIE BADANIA POWINNAM POROBIC ?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z neurologiem, przyczyną może być polineuropatia obwodowa lub drobne udary mózgu (lakunarne). Lekarz postawi diagnozę i zleci odpowiednie badania diagnostyczne.