Drgawki i osłabienie a ugryzienie przez psa

wita.Tydzień temu syna ugryzł pies-podobno był szczepiony w tamtym roku.Ranka się zasklepiła,nie ropiała,nie było obrzęku czy zaczerwienienia.Syn ma 19 lat.Od dwóch dni jest osłabiony a nocami ma dziwne drgawki choć nie ma temperatury.Czy to może mieć związek z ugryzieniem?

Marta Mielniczuk

Powinien Pan jak najszybciej zgłosić się z synem do lekarza. Pozdrawiam.