Drgawki, mrowienia i pieczenie w jamie ustnej a badania w kierunku zatrucia

Czy jest możliwe zbadanie krwi pod kątem zatrucia? Od stycznia mam dziwne objawy jakby alergiczne, drgawki, mrowienia, pieczenie w jamie ustnej, gardle i uszach, przy pierwszym ataku było też kołatanie serca. Morfologia wychodzi dobrze, potas w normie, TSH również. Do czasu wystąpienia pierwszego ataku brałam Therm Line Fast. Czy jest możliwe że zostało mi we krwi coś co nadal nie pozwala mi normalnie funkcjonować? Mimo brania Clatry objawy występują nadal.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli chciałaby się Pani zbadać w kierunku zatrucia, musiałaby Pani wiedzieć konkretnie jakie substancje chce sprawdzić. Nie sądzę, że opisane objawy wynikają z przyjmowanego kiedyś preparatu.