Drgawki nocne u 6-latka

moje 6 letni syn ma w nocy jakies drgawki-tak lekko ruszy reka jakby przyciagnal palce lub noga czasem mocniej ze widze jak ramie podskoczy raz nawet na twarzy ruszal nosem nie regularne chyba zwykle nad ranem 4,5,6 kilka miesiecy temu uderzyl sie mocno w czolo bardzo zbladl I podobno sie trzas troche bylo to w szkole pozatym ostatnio mial duzo nerwow w szkole bo dzieci go popychaly I kopaly miesiac temu tego nie mial ale mial koszmary-nie ma bogatej diety nie lubi warzyw

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym pójść z dzieckiem do lekarza, konieczne jest badanie, w tym neurologiczne.
Pozdrawiam