Drgawki po porażeniu prądem i nerwica

Witam wiem że żyje z przypadłością nerwicową i lękami lecz ostatnio poraził mnie prąd dwu krotnie w tym miesiącu i mam dziwne drgawki i trzepotanie nóg lecz nie mogę iść do lekarza ponieważ nie jestem ubezpieczony wyrzucono mnie z bezrobocia po jednym dniu spóźnienia są jakieś tłumiące leki na takie coś ?

Wróć do Urzędu Pracy i zarejestruj się ponownie lub sprawdź tam swój status -może utraciłeś tylko prawo do zasiłku. Potem w trybie.pilnym udaj się do lekarza - sprawa wydaje się być poważna.

Dzień dobry!

W sytuacji zagrożenia zdrowia i tak niepokojących objawów polecam wybrać się do lekarza prywatnie.

Pozdrawiam!