Drgawki po przyjmowaniu leku na depresję

chciałam spytać o lek który biorę o nazwie ANAFRANIL mam po tym leku drgawki i trzensawki albo inne skutki uboczne opisane w ulotce nie wiem czy nie wiem czy dobrze zrobiłam bo odstawiłam lek bez zgody lekarza i zażywam sam ALPROKS I czuje się po nim dobrze niewiem co mam zrobić

Drżenia mogą wystąpić w początkowej fazie wdrażania Anafranilu. To normalne. Nie jest dobrym fakt ze odstawiła Pani Anafranil, ponieważ sam Alprox nie jest lekiem leczącym, lecz szybko uzależnia.
Proponuję zasugerować psychiatrze, by zamiast Anafranilu wprowadził lek nowoczesny (z grupy SSRI, SNRI itd). Stosowanie Alprox'u i innych benzodiazepin należy ograniczyć do niezbędnego minimum. Zachęcam do pilnej wizyty u psychiatry. Pozdrawiam serdecznie,
Jarosław Lenartowicz