Drgawki podczas sytuacji stresowych

Podczas bardzo dużego stresu zaczynam się trząść jest mi potwornie zimno, muszę iść się wygrzać żeby wszystko powróciło do stanu pierwotnego. Czy powinnam się martwić? Bardzo rzadko to się zdarza, zazwyczaj w domu i ten bardzo wysoki stres jest jedynie związany z uczuciami.

Szanowna Pani, może być to po prostu nieprawidłowa reakcja na stres, jednakże warto udać się do psychiatry bądź psychoterapeuty