Drgawki w klatce piersiowej a nieregularne bicie serca

Zawsze w poniedzialek moj cisnieniomierz pokazuje ze mam niereguralne bicie serca. Czy to stres w pracy tak dziala na moje serce? Czuje czasem drgawki w klatce piersiowej i strach.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to stres związany z początkiem tygodnia i pójściem do pracy, sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który oslucha Pana i wykona badanie ekg.
Pozdrawiam