Drobna zmiana torbielowata w szyszynce

Drobna zmiana torbielowata w szyszynce Od roku czasu zaczęły mi drętwieć nogi i miałam tępe bóle głowy oraz zawroty, neurolog skierował mnie na badanie MR mózgowia ,z wyniku wyszło iż mam drobną zmiane torbielowatą w szyszynce o wym okolo 4 mm ,oraz w obrębie splotów naczyniówkowych widoczne torbiele wielkosci do 7mm,innych zmian nie stwierdzono.Bardzo proszę o wyjaśnienie mi czy mój wynik MR jest niepokojący? Lekarz przepisał mi tylko po obejrzeniu wyniku badania tabl Cital .Proszę o poradę .

W opisie MRI nie ma niepokojących zmian
Konsultacja neurologiczna pomoże wyjaśnić przyczyny dretwienia kończyn
Pozdrawiam