Drobne, białe kuleczki z pochwy i nieregularne miesiączki

Witam. Mam 18 lat, współżyje od jakiś 3 miesięcy. Obecnie powinnam dostać miesiączki ta jednak się spóźnia juz 2 dzień, do tej pory mam nieregularne cykle. Ostatnio z mojej pochwy wydobywaly się drobne białe kuleczki zaczęłam stosować wtedy maść chlorimazolum i wszystko było tak jak wcześniej od jakiś 3-4 dni dotykając brzucha czuje lewy jajnik i razem z nim jajowod, szyjka macicy jest wysoko, otwarta. Czy brak okresu spowodowane jest jakaś infekcja i stąd ten wyczuwalny jajnik czy to ciąża?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brak okresu może być spowodowany infekcją. Nie można wykluczyć ciąży. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza ginekologa.