Drobne kamienie w pęcherzyku żółciowym

Witam mam pytanie ponieważ miałem USG w sierpniu 2013 roku które nie wykazało zmian w obrębie jamy brzusznej natomiast z powodu dolelgliwości powtórzyłem badanie dziś lecz u innego lekarza wykazało drobne kamienie w pęcherzyku żółciowym. Czy możliwe ze w tak krótkim odstępie czasowym mogły powstać czy mozliwe ze zostaly nie zauwazone dodam że jest ich około 10.

Właśnie w przeciągu tego ponad roku mogły bez problemu powstać takie drobne złogi. Tak właśnie się dzieje i to właśnie w tak krótkim czasie.