Drobne krostki dookoła żołędzi penisa

Dzień dobry, wczoraj zauważyłem, że dookoła mojego żołądzia są drobne, ale bardzo wyraźne krostki. Od 3 miesięcy regularnie współżyję. Kochamy się też wtedy, kiedy moja dziewczyna ma okres (np. 2 lub trzeciego dnia). Nie odczuwam żadnych dodatkowych dolegliwości (takich jak świąd czy pieczenie podczas oddawania moczu). Co może mi dolegać? Czy moja dziewczyna też powinna iść do lekarza? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Są to grudki perliste, fizjologiczne zmiany na penisie.