Drobne krostki na stopach. Co mogę brać, żeby przestało mnie swędzieć?

Jestem w 38 tyg. ciąży, na stopach i między palcami dostałam swędzące krostki.
Co mogę brać, żeby przestało mnie swędzieć i co to może być? Krostki są bardzo drobne. Pomóżcie.
Czekam na odpowiedź

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Najlepiej będzie, jeśli uda się Pani do dermatologa. Z tak krótkiego opisu, przez internet, nie sposób nawet zgadywać co to może być i jakie ewentualnie leczenie byłoby wskazane.

Pozdrawiam serdecznie!