Drobne ogniska podwyższonego sygnału bez cech komunikacji z powierzchnią stawową

w rogu tylnej łękotki przyśrodkowej drobne ogniska podwyższonego sygnału bez cech komunikacji z powierzchnią stawowa mogąca odpowiadać niewielkim uszkodzeniom.Cechy chondromalacji kłykci przyśrodkowe I/II stopnia

Szanowna Pani,
Opis badania sugeruje uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej jednak żeby podjąć decyzje terapeutyczną należałoby poznać odczuwane przez Panią dolegliwości oraz przeprowadzić badanie kliniczne.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu