Drobne osteofity przednich i bocznych krawędzi trzonów oraz dyskretne centralne uwypuklenie tylnych brzegów
W opisie rezonansu kręgosłupa piersiowego są drobne osteofity przednich i bocznych krawędzi trzonów oraz dyskretne centralne uwypuklenie tylnych brzegów części piersiowych krążków m-k.Pod opisem lekarz zaproponował do rozważenia kontrolne badanie kregosłupa.Dlaczego czy mógł zobaczyć coś złego co dopiero się rozwija.

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe. Prawdopodobnie konieczna jest operacja, choć w pierwszej kolejności należy zastosować rehabilitację.