Drobne pęcherzyki na lewym jajniku 9mm w wyniku USG

Po powrocie do domu zobaczyłam, że na wynikach z USG widnieje informacja "drobne pęcherzyki na lewym jajniku 9mm". Dziś czytałam o tym w internecie przestraszyłam się, dlatego, że straszą niepłodnością z tego powodu itd.:( Czy mógłby Pan doktor napisać mi czy są powody do niepokoju?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania nie musi wskazywać na nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę do lekarza ginekologa, który na podstawie wywiadu, badania oraz wyników badań dodatkowych postawi rozpoznanie.