Drobne pęcherzyki w badaniu ginekologicznym a młoda ciąża

Zmartwiona. Bardzo się martwię. Wczoraj byłam u ginekologa i stwierdził drobne pęcherzyki bez jasnej otoczki. Według wyliczeń na podstawie ostatniej miesiączki oznaczało by to koniec 5 bądz początek 6 t.c. Lekarz stwierdził, że przyczyny mogą być różne tzn. albo ciąża jest młodsza niż wskazuje na to ostatnia miesiączka albo nastąpiło obumarcie, ewentualnie ciąża zaśniadowa. Bardzo się boję. Póki co nie mam żadnych plamień, bólów podbrzusza itp. Jakie są szanse, że jest to jednak młoda ciąża?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Odpowiedź na Pani pytanie nie jest możliwa. Należy cierpliwie poczekać 2-3 tygodnie i pójść na kolejną wizytę kontrolną, na której lekarz wykona powtórne USG i będzie w stanie na jego podstawie ocenić czy jest Pani w prawidłowej ciąży.