Drobne rozrzedzenia kostne na powierzchni stawowej głowy i kości śródstopia stopy prawej

Co ma dalej robić? U dziecka 14-letniego obraz rtg wykazał drobne rozrzedzenia kostne na powierzchni stawowej głowy i kości śródstopia stopy prawej. Pozostałe struktury kostne bez zmian. Co to może oznaczać i do jakiego lekarza najlepiej się udać?

Opis który Pan przytoczył jest zupełnie niespecyficzny. Z jakiego powodu było wykonywane zdjęcie RTG. Uraz?. Jakie objawy ma pacjent?. Radiolog opisuje na zdjęciu RTG to co widzi....więc czasem pewne rzeczy zawarte w opisie nie mają żadnego znaczenia klinicznego
Pozdrawiam

Henryk Liszka