Drobne torbielki zwyrodnieniowe w wyniku RTG
mam drobne torbielki zwyrodnieniowe w górno bocznej części głowy kości ramiennej tj.wynik rtg.czy to jest poważna choroba gdzie z tym się udać.jak się to leczy.pozdrawiam.

KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Witam. Jeśli torbiele nie powodują żadnych dolegliwości, w ogóle nie ma potrzeby wdrażania ich leczenia. Jeśli jest inaczej konieczna jest wizyta u lekarza ortopedy.