Drobne zacienienie o wysyceniu metalicznym w tkankach miękkich brzucha

Denerwuję się końcową częścią opisu zdjęcia RTG. Wcześniej jest opis wady kręgosłupa L4-L5, L5-S1, a następnie: Drobne zacienienie o wysyceniu metalicznym w tkankach miękkich brzucha.

Ważna informacj, żeby rozwiać Pani wątpliowości będzie informacja czy kiedykolwiek była Pani operowana np. na wyrostek robaczkowy, pęcherzyk żółciowy - być może ma Pani założony klips metalowy?
Radiolog opisując zdjęcie - pisze to co widzi - nie ocenia stnu klinicznego pacjenta - ani jego przeszłości chorobowej
pozdrawiam