Drobne zaniki w korze móżdżku w wyniku tomografii komputerowej

Witam, bardzo proszę o zdiagnozowanie wyniku TK mózgu: uogólnione zaniki korowe. drobne zaniki w korze móżdżku. W lewej półkuli mózgu, w płacie skroniowym obecność niejednorodnie wzmacniającego się po kontraście guza, ze strefą palczastego obrzęku i efektem masy, o orient wym. w przekroju pop. 43x30 mm Poza tym tkanka mózgowa bez zmian ogniskowych. Układ komorowy nadnamiotowy uciśnięty i nieco przemieszczony na stronę prawą. Komora IV w TK bez zmian. Kości czaszki bez cech destrukcji.

Mogę tylko zacytować opis, wskazujący na obecność GUZA MÓZGU 43x30mm
w lewym płacie skroniowym, ze strefą OBRZĘKU!
PILNE leczenie NEUROCHIRURGICZNE!

"TK mózgu: uogólnione zaniki korowe. drobne zaniki w korze móżdżku.
W lewej półkuli mózgu, w płacie skroniowym obecność niejednorodnie wzmacniającego się po kontraście guza, ze strefą palczastego obrzęku i efektem masy, o orient wym. w przekroju pop. 43x30 mm
Układ komorowy nadnamiotowy uciśnięty i nieco przemieszczony na stronę prawą.
Komora IV w TK bez zmian.
Kości czaszki bez cech destrukcji.