Drobne zmiany niedokrwienne płatów czołowych

Witam Mam drobne zmiany niedokrwienne obu platow czolowych co dyskwalifikuje sm ponoc sa inne zmiany w mozgu, a wiec mam pytanie co jeszcze moze powodowac zle widzenie, wyproznianie,zle chodzenie , oslabienie ,problem z wsawaniem rano,pijanstwo w glowie,bole kregoslupa,nudnosci przeplywy, bolerka.serce,pasozyty . grzyby ok,brak oczoplasu,sila w normie,morfologia w normie,p/p jadrowe brak ,cisnienie unormowane Caly czas chodze pijany i oslabiony brak 100% diagnozy Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Objawy u Pana są wielorakie i trudno je diagnozować tylko przez portal internetowy. Na pewno należy wykluczyć niedobory pokarmowe, choroby neurologiczne, depresję. Proszę udać się na wizytę do lekarza neurologa, on zależnie od wyników badań pokieruje Pana dalej.
Pozdrawiam