Drobne zmiany w mózgu a stosowanie Concerte i Asentre

Błągam niech ktoś mi pomoże! Brałem concerte i asentre razem przez 1,5 roku a wcześniej przez 3 lata samą asentre i kiedyś tam anafranil. Mam drobne zmiany w mózgu. Mam nerwice,mroczki przed oczami odkąd zaczołem łączyć leki mi się to pojawiło.Nie mam energii,strzela mi coś w szyji(głowie jakby) gdy chodze,strzalają mi kości, odkąd ostawiłem leki to diametralnie gorzej sie ucze, Jak narazie żaden lekarz mi nie pomógł ale do brania kasy są pierwsi....

Witam, proszę udać się na konsultację do psychologa klinicznego w celu zebrania dokładnego wywiadu dotyczącego Pana stanu, proszę zabrać na wizytę wszystkie wyniki badań i spokojnie omówić wszystkie swoje problemy. Efektem będzie zapewne plan postępowania dostosowany do Pana potrzeb, który być może będzie zawierał konieczność dodatkowego poddania się psychoterapii.Jeżeli problemem są pieniądze może Pan skorzystac z pomocy w placówkach mających kontrakty z NFZ.Pozdrawiam