Drobne zrosty opłucnowe w prawym kącie przeponowo-żebrowym

Mój wynik badania radiologicznego brzmi: "Drobne zrosty opłucnowe w prawym kącie przeponowo-żebrowym. Poza tym płuca bez zmian ogniskowych, serce i duże naczynia w granicach normy dla wieku. Mam 33lata
33 LAT ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Zrosty mogą być pozostałością po zapaleniu płuc. Same w sobie nie są niepokojące. Z wynikiem badania należy się zgłosić do lekarza zlecającego badanie.