Drobne zwyrodnienia w częściach kostnych stawów

Witam, Bardzo prosze o wyjasnienie mojego wyniku RTG stawu kolanowego. Opis zdjęcia. Drobne zwyrodnienia w cześciach kostnych stawów.Wyrośle kostne w koncu blizszym kosci piszczelowej prawej od tyłu. Bardzo dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badana wskazuje na występowanie zmian w obrębie kości. Wynik badania powinien być skonfrontowany z występującymi objawami klinicznymi. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.