Drożdżyca a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Mam pewien problem ponieważ stwierdzono u mnie ze mam drożdżaka dostałam tabletki dopochwowe została mi jeszcze jedna tabletka z tym ze nie dostałam okresu spóźnia mi się 4 dzień oraz mam od paru dni twarde sutki orez przy dotyku odczuwam duży ból więc z tąd moje pytanie czy to moga byc objawy ciazy czy tez tabletki tak zadziałały na mój organizm.pozdrawiam Magda

Witam serdecznie.
Tabletki dopochwowe raczej nie spowodowały ogólnych objawów w postaci bólu i stwardnienia piersi. Mogą być to dolegliwości związane z zanurzeniami hormonalnymi i zbliżającą się menstruacją, nie mniej jednak jeśli miały miejsce jakiekolwiek ryzykowne zachowania seksualne nie można wykluczyć również ryzyka ciąży.