Drożdżyca lub grzybica między palcami

Proszę o radę: Podejrzewamu siebie grzybice lub drozdzyce zmiany wystepują pomiedzy pacami 1-2 i mam wrazenie ze sie rozszerza. Czy stosowanie dactarinu pomorze czy powinienem kupic inny preparat?? i ile trwa leczenie drozdzycy czy grzycbicy? POzdrwaim i dziekuje za odpwoiedz. Artur

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji leczenie na własną rękę może okazać się nieskuteczne. Wskazana jest wizyta u lekarza dermatologa.