Drożdżyca w okolicy pachwin nóg u 3-latki

Witam serdecznie! U mojej 3letniej córeczki lekarz stwierdził drożdzycę w okolicach pachwin nóg. Lekarz zapisał Pimafucin krem - smarować chorobowo zmienione miejsce na noc. Mam pytanie jak długo stosować ten krem? jak dbać o skorę mojej córki? oprócz drożdżycy pojawił się ropny guzek - ;ekarz stwierdził , że to czyrak i zapisał sumamed forte. Równocześnie zaczeły corce ropieć uszka - przekłute jakieś 2 mieś. wcześniej- czy te ropne wypryski i drożdżyca mają ze sobą coś wspólnego? Dziękuję.

Witam. Pojawienie się tego typu zmian na skórze może świadczyć o osłabieniu odporności dziecka - infekcje? anemia? Należy dbać o odpowiednią higienę skóry oraz smarować zmienione chorobowo miejsca do ustąpienia zmian.