Druga blada kreska a przyjmowanie Duphaston

Witam, 4 miesiące temu przeszłam poronienie samoistne 7 tydz a miesiąc temu prawdopodobnie ciąże biochemiczną. W obecnym cyklu Lekarz przepisał mi Duphastan od 20 do 27 cyklu (cykle 29-30 dni). Nie badałam progesteronu. Jutro mija termin miesiączki, zrobiłam dzisiaj test - wyszła druga blada kreska. Czy nadal brać Duphastan? Przerwałam po 27 dniu. Czy jeśli mój prgesteron jest na dobrym poziomie, Duphastan nie zaszkodzi?

Robert Markowski Ginekologia

Szanowna Pani , proszę oznaczyć sobie poziom betaHCG z krwi.
W przypadku poziomu ciążowego - kontynuować przyjmowanie Duphastonu.

pozdrawiam