Druga blada kreska w teście ciążowym

Witam,pisałam juz wczesnie ,ze ostatni okres mialam 21 marca,teraz powinnam dostac 19 i do tej pory nie dostalam,a jest juz 28 marca,kochalam sie z chłopakiem w dni plodne 28 , 1,2 marca i dochodzil we mnie, robilam 10 marca test wyszedl negetywny , dzis robilam i wyszedl pozytywny tym ze druga kreska jest mniej widoczna ale cały czas mam bole brzucha jak przy okresie , nie mam zadnych mdlosci ,moze jestem bardziej spiaca i zmeczona , ale za duzo o tym mysle pewnie temu , dziekuje

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wcześniej wykonywane testy są nieważne, gdyż były wykonane zbyt wcześnie. Ostatni wynik testu można brać pod uwagę. W razie wątpliwości można oznaczyć poziom hormonu beta-hCG we krwi. Badanie to jest znacznie czulsze od aptecznych testów z moczu. Wskazana kontrola ginekologiczna.