Druga kreska na teście ciążowym

Witam mam pytanie. Robilam dzis test ciazowy i patrzalam jak leci ten paseczek, w miejscu gdzie powinna byc druga kreska wyszla czeewona lekkaa kreska ale zanim ten paseczek z moczem doplynol do konca ta kreska znikla. Jednak byla przez 10-15 sec tam. Czy wynik jest pozytywny?m

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wynik należy odczytać po określonym przez producenta testu czasie. W razie wątpliwości najlepiej powtórnie wykonać test ciążowy.