Druga miesiączka w tym miesiącu

WITAM, moim problemem jest juz druga miesiączka w tym miesiącu(dostałam ją w 14 dniu od zakończenia pierwszej i przez te 14 dni strasznie bolały mnie piersi ,były obrzmiałe). obie ostatnie miesiączki były bardzo obfite i długie -6 dni ,a ja zawsze miałam skąpe miesiączki ,regularnie co 30 dni i najwyżej 5 dniowe). ostatnie wyniki krwi pokazały zbyt dużo żelaza -tj 178 (norma to 140) przy jednoczesnym niedoborze białka i lekkim niedożywieniu. asia ,39 lat

Małgorzata Panek

Należałoby wykluczyć zaburzenia hormonalne i ewentualny przerost endometrium.
Proszę zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam