Druga szansa dla alkoholika

Czy warto dać kolejną szansę mężowi? Od 5lat.Bo jak na razie jego obietnice okazywały się pustymi słowami. Jak nakłonić go do podjęcia odwyku? Czy rodzina już dla niego nic nie znaczy i zawsze przegra z alkoholem? A nie ukrywam, że dobro, bezpieczeństwo dziecka jest dla mnie teraz najważniejsze. Bo ja to jakoś znosiłam, ale teraz myślę o dziecku, które nie chce, aby cierpiało i patrzyło na to

Dzień dobry,

W Poradni Leczenia Uzależnień (NFZ) również jest oferowana pomoc dla BLISKICH osoby uzależnionej, w postaci np.: pomocy psychologicznej, grup terapeutycznych, sesji indywidualnych.

Dzień dobry, jeżeli pani mąż jest uzależniony od alkoholu i nie chce podjąć leczenia to znaczy, że nie uznaje swojej choroby albo nie widzi problemu w nadużywaniu alkoholu. Zachęcam panią do kontaktu z osobą zajmującą się pomocą osobom współuzależnionym w Poradni Leczenia Uzależnień i omówienia swojej sytuacji. Pozdrawiam