Drugi pęcherzyk w 15. tygodniu ciąży

Cześć, byłam wczoraj na usg i również wykryto u mnie drugi pęcherzyk, który ponoć jest pusty aczkolwiek z tego co czytam może za jakiś czas zacząć bić serduszko, tylko u większości z Was były to pierwsze tygodnie ciąży a ja jestem już w 15 tygodniu ciąży. Czy to możliwe, aby w tym drugim pęcherzyku już na tym etapie ciąży rozwinęło się dziecko? Zaznaczam, że pęcherzyk nadal jest i to nie mały... pozdrawiam

Raczej nie ma takiej możliwości, żeby w drugim pęcherzyku rozwinął się płód skoro jest Pani już w 15 tygodniu ciąży.