Drugie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych bez przerwy a wystąpienie krwawienia

Witam, przyjmuje drugie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych pod rzad - bez robienia przerwy, poniewaz przy poprzednim opakowaniu popelnilam blad - zazylam dwie tabletki jednego dnia. Czy gdy teraz polkne ostatnia tabletke to krwawienie z odstawienia wystapi czy ma prawo sie nie pojawic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinno wystąpić krwawienia z odstawienia. Jeśli jednak krwawienie nie wystąpi proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.