Drugie stadium kiły

Witam! jestem po leczeniu szpitalnym kiły,diagnoza wskazała że jest to drugie stadium choroby. Leczono mnie penicyliną ,przeszedłem badania okulistyczne które nie wskazały żadnych zmian,oddawałem krew ,mocz,teraz czekam na ostateczne wyniki z punkcji lędzwiowej....Czy istnieje duża możliwość że choroba wciaż nie została wyleczona? Leżałem w szpitalu 2 tygodnie a teraz biorę doxycylinę.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę poczekać na ostateczne wyniki badań. W przypadku zastosowania odpowiedniego leczenia szansa taka jest bardzo mała.