Drżenia rąk u 19-letniej osoby

Witam, mam 19 lat, w zasadzie od kiedy pamiętam trzęsły mi się ręce ale dopiero od pewnego czasu zacząłem zwracać na to uwagę. Wygląda to w ten sposób ze gdy trzymam dłonie wysunięte przed siedzie trzęsie mi się mały palec, wsypując np. kawę do szklanki to przydarzy mi się troch rozsypać, nie brzmi to jakoś bardzo poważnie ale jednak jest powodem moich zmartwień, pije czasem po 3 kawy dziennie, a kawa wypłukuje magnez z organizmu, boje się jedna ze to coś poważnego. Pozdrawiam

Proszę wykonać poziom hormonów tarczycy.
Wskazana jest też konsultacja neurologiczna. Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu specjalista może zlecić wykonanie badań dodatkowych.