Drżenie brody u 5-miesięcznego dziecka

Moje dziecko niedawno skończyło 5miesiecy. Często drży jej brodka ale jak jej dotknę to sie uspokaja. Zdarza sie to czasem dwa razy dziennie. Myśle ze to nie z zimna. Czy powinnam sie martwić? Lekarz pediatra twierdzi ze to zaniknie i ze wiele maluchów tak ma. Bardzo proszę o opinie

Jeśli pediatra po badaniu stwierdził, że to drżenia (wg Pani opisu tak to wygląda) to najprawdopodobniej minie. Proszę obserwować czy nie zwiększa się częstotliwość bądź nie wydłuża czas trwania. Pozdrawiam