Drżenie całego ciała podczas wysiłku

Podczas wysilku nagle czuje potliwosci na czole drzenie ciala (dzieje sie tez po zjedzeniu slodyczy okolo 1-2godz.po lub jak jestem glodna) poziom cukru jest wówczas okolo 80 potem zjadam np. Bulke i wszystko sie wycisza. Potliwosc nerwowosc znika.mierzylam cukier wiec wiem wynikinp. Po czekoladzie wzrasta do137 po 10min 117 potem po godz wysilku 97 i idzie w dól gdy cos robie .czy to cukrzyca?

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam serdecznie,
Jak Pani mierzy cukier?
Proponuje wykonanie badan:
glukoza na czczo, test obciazenia glukoza,
insulina na czczo, krzywa insulinowa.
Wówczas bedzie wiadomo, jak organizm reaguje na cukier.
Jaki wysiłek sprawia potliwosc? Kazdy? Czy jakis bardziej intensywny?
Zapraszam do konsultacji:
ulewicznatalia@gmail.com